Advertising
Advertising
Scandal într-un club: în centru se află doi polițiști, anchetați după ce au dansat pe mese și au provocat un incident soldat cu o tânără rănită

Mașină de poliție
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 mai 2026, 23:31
Doi agenți de poliție din Negrești au ajuns în atenția superiorilor după un incident petrecut într-un club din oraș, unde ar fi provocat un scandal în timpul unei petreceri. Cei doi oameni ai legii se aflau în timpul liber, însă comportamentul lor a dus la deschiderea unei anchete interne.
Citește și
- 16:22Un asteroid uriaș se apropie de Pământ în această lună, pentru prima dată după 400 de ani
- 15:50Harta radarelor fixe din România în 2026: De ce NU dau amenzi de viteză camerele inteligente CNAIR
- 15:36Arborii pe care NU trebuie să îi plantezi în grădină
- 15:05Acord istoric secret între SUA și Iran: Teheranul renunță definitiv la arma nucleară în schimbul unui ajutor de 300 de miliarde de dolari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























