Advertising
Advertising
România, reprezentată de trei echipe în Liga Campionilor la handbal

Gloria Bistrița handbal (foto: profimedia)
Scris deRealitatea.NET
Publicat22 iun. 2026, 13:13
Actualizat22 iun. 2026, 13:20
România va fi reprezentată de trei echipe în ediția 2026/2027 a Ligii Campionilor la handbal. La feminin, Gloria Bistrița și CSM București vor lupta pentru un loc în Final Four, în timp ce la masculin, Dinamo va fi singura reprezentantă tricoloră.
Citește și
- 14:06Cea mai înaltă statuie a lui Messi din lume, inaugurată în Argentina. Edificiul, imediat batjocorit pe internet
- 12:21Mbappe a decis unde pleacă după expirarea contractului cu Real Madrid
- 09:33Fotbalistul lui FCSB pleacă la clubul din Superliga. Mihai Stoica a făcut anunțul: „Ne-am înțeles cu ei”
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























