Advertising
Advertising
Legea Salarizării, motiv de dispută în Parlament. Sindicatele, dezamăgite de Ministrul Muncii

Legea Salarizării, motiv de dispută în Parlament. Sindicatele, dezamăgite de Ministrul Muncii
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 mai 2017, 14:58
Discuţii aprinse pe marginea proiectului legii salarizării în Comisia de Muncă a Senatului. Sindicatele sunt în conflict cu ministerul Muncii. Toţi sunt nemulţumiţi nu doar de proiect ci şi de modul în care decurg dezbaterile.
Citește și
- 16:00Nicușor Dan a transmis un avertisment fără echivoc despre Rusia după reuniunea liderilor NATO de pe Flancul Estic
- 15:51USR, reuniune de urgență la ora 17:30. Manevrele pentru putere
- 15:51Ultimele ore pentru actualul Executiv. Ședință de Guvern convocată înainte de anunțul așteptat de la Cotroceni
- 14:32Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























