Advertising
Advertising
Crimă ÎNFIORĂTOARE la Constanța. Un tânăr și-ar fi ucis mamă și a stat toată noapte lângă cadavru - VIDEO

Detaliile gestului sinistru nu au fost comunicate
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 ian. 2026, 14:19
Actualizat19 ian. 2026, 15:19
Sursărealitatea.net, amprenta
O crimă îngrozitoare s-a produs noaptea trecută în cartierul constănțean Poarta 6. un tânăr și-ar fi ucis propria mamă iar apoi, potrivit surselor citate de presa locală, ar fi stat toată noaptea alături de cadavru înainte de a se autodenunța.
Citește și
- 14:55Judecătoarea care a atacat justiția a salvat un pedofil: fapte revoltătoare, condamnare cu suspendare
- 12:21Nuțu Cămătaru a ajuns din nou în fața procurorilor. Pentru ce l-au luat la întrebări oamenii legii
- 23:53Părinți din Bihor, trimiși în judecată după ce și-au educat copiii prin homeschooling. Procurorii susțin că au încălcat obligația privind învățământul obligatoriu
- 20:13Amplă anchetă DIICOT în Argeș! 14 persoane, cercetate pentru trafic de droguri de mare risc. Zece suspecți au fost arestați preventiv
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























