Advertising
Advertising
Tragedie pe șoșea în Vrancea: 2 morți și 2 răniți după ce o mașină s-a izbit de un pod apoi a luat foc

accident
Scris deRealitatea.NET
Publicat13 mai 2026, 07:18
Actualizat13 mai 2026, 08:32
Două persoane şi-au pierdut viaţa, iar alte două au fost rănite într-un grav accident rutier produs în noaptea de marţi spre miercuri, pe DJ 205C, în comuna Vârteşcoiu, judeţul Vrancea. Un autoturism a lovit un cap de pod şi a fost cuprins ulterior de flăcări.
Citește și
- 16:22Un asteroid uriaș se apropie de Pământ în această lună, pentru prima dată după 400 de ani
- 15:50Harta radarelor fixe din România în 2026: De ce NU dau amenzi de viteză camerele inteligente CNAIR
- 15:36Arborii pe care NU trebuie să îi plantezi în grădină
- 15:05Acord istoric secret între SUA și Iran: Teheranul renunță definitiv la arma nucleară în schimbul unui ajutor de 300 de miliarde de dolari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























