Advertising
Advertising
Orban: Criză în coaliție este mult spus, e o reacție emoțională. Acest moment va fi depășit

ludovic orban, scandal coalitie, tensiuni coalitie / Foto: Inquam Photos
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 apr. 2021, 13:48
Preşedintele Camerei Deputaţilor, liderul PNL Ludovic Orban, a declarat, luni, că este prea mult spus că există o criză în coaliţia de guvernare, menţionând că este vorba despre o reacţie emoţională şi că acest moment va fi depăşit.
Citește și
- 07:14George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din parlament
- 23:57Dominic Fritz atacă dur negocierile pentru Guvern și îi jignește pe parlamentari: „Aroganța cu care au încercat să ne convingă zile întregi că au voturile, ca apoi să se umilească în fața extremiștilor”
- 23:57Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: ”Votul de astăzi nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
- 23:46Sorin Grindeanu, tot mai aproape de funcția de premier? Liderul PSD: „Dacă mă cheamă președintele, o să merg”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























