Advertising
Advertising
Facebook, WhatsApp și Instagram au PICAT. Milioane de utilizatori sunt afectați
4 oct. 2021, 18:59
Actualizat: 4 oct. 2021, 19:25

Articol scris de Scris de Claudia Dascălu
Sursă: Realitatea PLUS
Aplicațiile Facebook, WhatsApp şi Instagram au picat în aceste momente. Utilizatorii din România au semnalat că nu pot folosi serviciile reţelelor de socializare.
Cei care au încercat să intre pe Whatsapp Web au primit mesaje ce anunţă probleme de conectare, în timp ce pe versiunea de mobil, nu a funcţionat.
În acelaşi timp, postările de pe Instagram şi Facebook nu s-au mai încărcat. Toate cele trei platforme sunt deținute de gigantul Facebook.
Imediat după căderea rețelelor de socializare, hashtag-ul #facebookdown a adunat sute de postări pe Twitter.
Citește și:
- 23:56 - Roviniete false vândute pe internet. CNAIR avertizează cu privire la două site-uri
- 23:47 - Programul Rabla continuă în 2026 și primește bani în plus
- 23:28 - Cine sunt protejații lui Ilie Bolojan. Milioane de euro în conturi, hotel de lux într-o zonă protejată de lege
- 23:21 - Restricții de circulație în București pentru concertul lui Max Korzh de pe Arena Națională. Ce zone vor fi afectate
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














