Advertising
Advertising
Primarul orașului Comarnic, infectat cu COVID-19

Primarul orașului Comarnic, infectat cu COVID-19
Scris deDana Bărăgan
Publicat9 aug. 2020, 15:52
Actualizat9 aug. 2020, 20:45
Încă un primar PSD a anunțat că s-a infectat cu COVID-19. Este vorba despre Sorin Popa, edilul orașului Comarnic. Primarul spune că nu știe cum s-a îmbolnăvit. El este internat acum în spital și i se administrează tratament. Anunțul a fost făcut pe Facebook.
Citește și
- 20:17Schimbare majoră în Centrul Vechi. Ridicarea gunoiului se face doar dimineața. Ce pățesc comercianții fără saci cu cod QR
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























