Advertising
Advertising
Focar de COVID-19 la Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești, Giurgiu

Focar de COVID-19 la Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești, Giurgiu
Scris de Dana Bărăgan Publicat: 4 aug. 2020, 10:28
20 de persoane de la Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești, județul Giurgiu, au fost diagnosticate cu COVID-19, acestea aflându-se sub supraveghere medicală, în unități spitalicești, informează realitateadegiurgiu.net.
Citește și
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























