Ultimele Stiri· 1 min citire

Vesti bune: am putea merge la Viena de Anul Nou direct pe autostrada

Vesti bune: am putea merge la Viena de Anul Nou direct pe autostrada

Publicat23 oct. 2014, 12:50
SursăTion.ro

Numeroşi timişoreni preferă ca şi destinaţie de Crăciun sau Anul Nou Budapesta şi Viena. Ca o surpiză de sărbători, ei ar putea ajunge la destinaţie de la Timişoara direct pe autostradă. Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri