Advertising
Advertising
Avaria majoră de la sistemul electric din Capitală, REMEDIATĂ. Jumătate de oraş a fost în beznă

Avaria majoră de la sistemul electric din Capitală, REMEDIATĂ. Jumătate de oraş a fost în beznă
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 feb. 2017, 19:25
Actualizat8 feb. 2017, 20:48
Avarie majoră la sistemul electric, miercuri seară, în Capitală. Conform Realitatea TV, jumătate de oraş s-a aflat în beznă şi a fost afectată circulaţia metroului. Inclusiv Piaţa Victoriei, unde se desfăşoară pentru a noua zi consecutiv un protest împotriva guvernului Grindeanu, a fost afectată. UPDATE: Avaria a fost remediată, informează Enel.
Citește și
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























