Advertising
Advertising
Cum se victimizează ministrul Mediului înainte de moțiune: "Nu m-am născut ministru, pot face și altceva"

Cum se victimizează ministrul Mediului înainte de moțiune:
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 dec. 2025, 12:18
Actualizat15 dec. 2025, 12:20
SursăRealitatea PLUS
Nu m-am născut ministru. Pot să plec mâine liniștită și să lucrez în domeniul privat. Sunt declarațiile halucinante făcute de ministrul Mediului, Diana Buzoianu. Aceasta s-a victimizat în cadrul unui interviu înainte de votul pe moțiunea împotriva ei.
Citește și
- 20:07 Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 19:29Nicușor Dan și Ilie Bolojan, pe aceeași scenă în plină criză politică: „Vă asigur că România își asumă pe deplin responsabilitatea pentru propria apărare”
- 19:26Fritz insistă cu guvern minoritar PNL-USR-UDMR. ”Modernizarea României nu poate fi amânată încă o generație”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























