Actual· 1 min citire

CULISELE STATULUI PARALEL. Ministrul de Interne îi amenință cu închisoarea pe românii care folosesc certificate covid false

Bode îi amenință pe cei care care umblă cu certificate Covid false. Foto/Inquam

Bode îi amenință pe cei care care umblă cu certificate Covid false. Foto/Inquam

Publicat18 oct. 2021, 17:29
Actualizat19 oct. 2021, 18:11
SursăRealitatea

Ministrul de Interne îi amenință cu închisoarea pe românii care folosesc certificate covid false. Lucian Bode sustine că sunt cel puțin 850 de persoane implicate în astfel de fraude. Atât cei care au astfel de acte false, dar și cei care le-au eliberat sunt în vizorul autorităților. 

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual