Advertising
Advertising
Cum comentaţi declaraţia lui Ion Iliescu despre dosarul Revoluţiei: "Tot stăm să plângem morţii?"

Cum comentaţi declaraţia lui Ion Iliescu despre dosarul Revoluţiei: "Tot stăm să plângem morţii?"
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 feb. 2016, 13:16
Actualizat29 feb. 2016, 12:50
Realitatea.net vă invită să răspundeţi din nou la întrebarea zilei.
Citește și
- 16:07Ediție INCENDIARĂ Culisele Statului Paralel, cu Anca Alexandrescu, de la 20:55
- 12:00Podcasturile REALITATEA - Ceva-n PLUS. Codin Maticiuc în premieră la Realitatea Plus - VIDEO
- 11:39Podcasturile REALITATEA - Ceva-n PLUS. Codin Maticiuc în premieră la Realitatea Plus - VIDEO
- 20:38Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News





















