Advertising
Advertising
Federația de Judo își lărgește baza de selecție printr-un proiect îndrăzneț

Federația de Judo își lărgește baza de selecție printr-un proiect îndrăzneț
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 iul. 2017, 11:54
Actualizat3 iul. 2017, 14:03
Federația Română de Judo a încheiat un parteneriat cu Asociația comunelor din România. Președintele Federației, Cozmin Gușă, a subliniat cu această ocazie că, marii noștri sportivi au venit din mediul rural iar acest proiect va fi binevenit, ținând cont de faptul că sportul românesc suferă în lipsa unei baze de selecție a tinerilor.
Citește și
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
- 14:54FCSB s-a despărțit de patru jucători într-o singură zi
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:48Ancelotti confirmă revenirea lui Neymar înaintea meciului cu Scoția: „Este pregătit să joace”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























