Advertising
Advertising
Elena Udrea, în vizită la mănăstire. Haină de blană, selfie la fântână şi poze cu iepuri

Elena Udrea, în vizită la mănăstire. Haină de blană, selfie la fântână şi poze cu iepuri
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 feb. 2016, 14:31
Actualizat6 feb. 2016, 14:54
Elena Udrea a postat pe pagina sa de facebook mai multe fotografii din cadrul unei vizite făcute la mănăstirea Nucet, din judeţul Dâmboviţa, precizând că a văzut un colţ de rai. Astfel, îmbrăcată cu o haină de blană, Elena Udrea şi-a făcut un selfie lângă fântână, dar şi o fotografie alături de o măicuţă. Udrea mai are şi alte fotografii, în care se joacă cu nişte câini de la mănăstire.
Citește și
- 18:32Petrișor Peiu acuză guvernele din ultimii ani pentru criza energetică: „Avem un mare deficit de înțelepciune la conducerea țării”
- 18:02Mihai Fifor, îl pune la zid pe Bolojan pe tema crizei energetice: „Viața bate propaganda, Ilie”
- 18:01Cum s-a făcut Radu Miruță de râs după eșecul de la Cernavodă? Se laudă cu centimetri, iar Bolojan anunță închiderea
- 17:51Alexandru Rogobete, atac dur la adresa „reformelor”: „Multă propagandă, multe explicații și rezultate zero”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























