Advertising
Advertising
Cristian Deliorga a dezvăluit de ce a ales PSD ca să ajungă la CCR

Cristian Deliorga a dezvăluit de ce a ales PSD ca să ajungă la CCR
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 mai 2019, 12:03
Actualizat7 mai 2019, 12:13
Propunerea PSD pentru funcția de judecător CCR din partea Senatului, Cristian Deliorga, a declarat, în comisia juridică a Senatului, că nu avut întâlniri cu niciun lider PSD și că el i-a ales pe social-democrați pentru că sunt cel mai numeros grup și are astfel cele mai mari șanse să ajungă la CCR.
Citește și
- 17:50Veștea depune mâine lista miniștrilor și programul – SURSE. Nicușor Dan și-a amânat plecarea la un summit internațional
- 17:25PNL a convocat Consiliul Național Extraordinar și propune organizarea Congresului Extraordinar pentru duminică – OFICIAL
- 16:59George Simion, mesaj de forță după ce AUR a ajuns la 90 de parlamentari: „Semnăm și votăm orice moțiune și suspendare. Oricând, fără trădători”
- 16:56Adrian Veștea negociază cu PSD la Vila Lac. Care sunt condițiile pentru susținerea guvernării - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























