Alina Gorghiu, previziune sumbră despre PSD după declaraţia lui Niculae Bădălău

Friday, 29 November 2019, 20:53 Sursă: Realitatea.NET

Alina Gorghiu reacţionează după ce Niculae Bădălău a făcut o afirmaţie jignitoare cu referire la Diaspora care a inflamat opinia publică.

Adaugă părerea ta

"Dacă mai zice domnul Bădălau ceva rău despre diaspora (declarația lui de astăzi fiind: “700 de mii sunt care au domiciliu, restul până la 3-5 milioane sunt \"fetele alea de le duc ăștia\") oricine vine în februarie după alegerile interne la conducerea PSD, nu va face altceva decât să constante că partidul e mort!", a scris Alina Gorghiu pe pagina sa de Facebook.

Bădălău a spus că românii din diaspora „au 700 de mii de oameni care au domiciliu, pașapoartele alea cu domiciliu, care-s legali. Restul, până la 3-5 milioane, cât se vehiculează, sunt fetele alea de le duc ăștia, eu știu...”.

Comentarii Existente
2019-11-29 21:12:57
Mircea

Asta e suparata ca inca PSD scoate scor la alegeri, brusc o apuca simpatia fata de curve , pesti si hoti. Fai, ignoranta este criminala si nu fute proaste.

2019-11-29 21:22:19
Costel

PSD are incă destui simpatizanți patrioți adevărați romăni si nu migrantii vănduti străinilor.

2019-11-29 23:17:35
Florin

Doamna Alina Gorghiu declarația lui Nicolae Bădălau a fost nefericita și omul și-a cerut scuze! Gata, Terminați cu prostiile ca oricine vine după congresul PSD din Februarie 2020 este mort.Nu doamna Gorghiu !!! Morți sunteți VOU care duceți România in prăpastie cu măsurile economice luate de habarnistul de la finanțe Florin Citu!!! Voi , cei de la PNL și Guvernul Ludovic Orbán este mult mai incapabil devat guvernul PSD DANCILA. Voi , cei din PNL Sunteți din istorie un guvern care numai in baza de combinații , șantaje, trădări ați ajuns la guvernare prin usa din dos. Sunteți cum am spus un guvern incapabil sa gestioneze economia României!!!!! Adică mai pe românește sunteți prosti de-abinelea!!!

2019-11-30 00:10:13
Marius

Ce de slugi psd-iste postează, pupatori de cururi, slugi netrebnice și fără creier, milogi ce stați cu mâna întinsă, paraziți fără scrupule care v-ați învățat sa nu faceți nimic și doar sa furați.

2019-11-30 00:24:33
Ban Bucea

Pai sunt si fete din alea pe care le duc aia prin cluburile ban bucea sa i-o scoale si lu Iohannis la voturi .

2019-11-30 00:26:35
ban bucea

Au si baieti din aia pe care ii duc tot la bani bucea .

2019-11-30 03:17:08
Puscarie

Mariuse poti s-o sugi fara s-o uzi? Ia incearca poate reusesti. La tine toata lumea e PSD-ista daca nu are aceeasi parere ca tine, papusica mica ce esti.

2019-11-30 05:03:03
Postacii psd-isti

Salut! Ce faceți? Tot răi cu burta goala prin țară ? Puneți dracu mana și lucrați slugilor! Nu mai fiți invidioși pe cei de afară ca aia tot în țară duc banii! Să ai tu pentru pensie mai tarziu!

2019-11-30 10:51:56
Marius

@Puscarie,intreab-o pe nevastă-ta, este experta, ea știe mai bine, slugă PSD ce ești!

Alte articole din: Ultimele Stiri