Advertising
Advertising
Grevă generală în spitalele din București, în februarie. Lider SANITAS: Suntem epuizaţi de muncă

Ministerul Sănătății/ Facebook
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 ian. 2024, 19:29
Actualizat6 ian. 2024, 19:42
Angajații din sănătate vor face grevă, în februarie, ei reclamând, pe de o parte, faptul că salariile lor au rămas printre cele mai mici din România iar, pe de altă parte, lipsa acută de personal din spitale.
Citește și
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























