Advertising
Advertising
Predoiu: Nu voi fi eu cel care va prelua conducerea PDL Buzău

Predoiu: Nu voi fi eu cel care va prelua conducerea PDL Buzău
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 feb. 2014, 14:16
Sursăagerpres.ro
"Nu voi fi eu cel care va prelua conducerea PDL Buzău", a anunțat, miercuri, într-un comunicat de presă al PDL, Cătălin Predoiu.
Citește și
- 22:09Adrian Veștea cere votul de învestitură în Parlament: „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară”
- 20:55Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 19:37Crin Antonescu: „Sper ca în seara asta să avem un guvern, oricât de tare s-ar isteriza unii!”
- 18:17Situație penibilă pentru Bolojan. Scaune goale când a vorbit
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























