Advertising
Advertising
Liderii coaliției de guvernare, în ședință. Gabriel Oprea: Susținem Guvernul din care facem parte

Liderii coaliției de guvernare, în ședință. Gabriel Oprea: Susținem Guvernul din care facem parte
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 sept. 2015, 14:20
Actualizat21 sept. 2015, 17:07
Liderii coaliției de guvernare s-au reunit în ședință la ora 14.00, în biroul lui Valeriu Zgonea. La final, Gabriel Oprea, Liviu Dragnea și Călin Popscu Tăriceanu au precizat, separat, că susțin în continuare Guvernul Ponta.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























