Advertising
Advertising
O femeie a petrecut 25 de ani după gratii pe nedrept. Cum a vrut să-și apere fratele

O femeie a petrecut 25 de ani după gratii pe nedrept. Cum a vrut să-și apere fratele
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat7 ian. 2025, 16:23
Actualizat7 ian. 2025, 16:25
Un tribunal din Coreea de Sud a achitat-o pe Kim Shin Hye, o femeie care a petrecut aproape 25 de ani în închisoare, fiind condamnată pe nedrept pentru uciderea tatălui său. Decizia Tribunalului Districtual Gwangju a fost pronunțată luni, când instanța a constatat lipsa probelor care să demonstreze vinovăția femeii, potrivit The Independent.
Citește și
- 23:52Polonia și statele baltice, luate în vizor de Kremlin: Statele NATO trag un semnal de alarmă privind posibile provocări militare orchestrate de Rusia
- 23:10Schimbare radicală în Orientul Mijlociu. Planul Omanului pentru taxarea navelor comerciale care trec prin Strâmtoarea Ormuz
- 22:52 Dramă pentru o mamă de 29 de ani: a fost tratată pentru gastrită, însă avea cancer în stadiul IV. Fiul ei riscă să rămână fără ambii părinți
- 22:23Româncă, acuzată că a otrăvit doi bărbați în Marea Britanie. Acționa alături de iubitul său
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























