Advertising
Advertising
INEDIT. După 3 ani și jumătate, locuitorii din Hawaii se bucură din nou de zăpadă VIDEO

Locuitorii din Hawaii se bucură de prima zăpadă după aproape 3 ani. Captură video
Scris deIulian Budusan
Publicat5 dec. 2021, 08:01
SursăRealitatea
După 3 ani și jumătate, a nins în Hawaii. Zăpada este un fenomen rar, aşteptat odată la câţiva ani, în sezonul rece. Şi cu toate că nu se vor lupta cu nămeții, precipitaţiile le vor da bătăi de cap localnicilor şi turiştilor aflaţi pe insule.
Citește și
- 08:57Evadare din Coreea de Nord? Un soldat a trecut granița într-un episod desprins parcă dintr-un film polițist
- 08:45Operațiune de amploare în Golful Persic: peste 11.000 de marinari urmează să fie evacuați
- 08:43Bacteria care poate provoca infecții grave se extinde pe plajele Europei. Avertisment pentru turiști
- 08:06Panică la Rio de Janeiro. Turiști, blocați de un schimb de focuri între poliție și traficanți de droguri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























