Ultimele Stiri· 1 min citire

Cristian Teodorescu: Liga întâi ca în "Zece negri mititei"

Cristian Teodorescu: Liga întâi ca în "Zece negri mititei"

Cristian Teodorescu: Liga întâi ca în "Zece negri mititei"

Publicat13 apr. 2009, 22:07
Actualizat13 apr. 2009, 22:08
Sursăteodorescu.blog.cotidianul.ro

Am o bănuială - confirmată de surse, cum se spune în limbaj de presă. Dacă se pune DNA-ul cu tot dinadinsul pe cluburile de fotbal din Liga întâi, ne vom mai uita la televizor doar la meciurile din Divizia B. Până îi va lua DNA-ul la cercetat şi pe cei de acolo. Încât, cam într-un an, fotbalul autohton ar putea trece la amatorism din lipsă de combatanţi profesionişti. Până atunci, să recitim „Zece negri mititei”.

Citşte mai departe

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri