Advertising
Advertising
Ce și-a tatuat un norvegian pe antebraț. Familia lui e îngrozită

Ce și-a tatuat un norvegian pe antebraț. Familia lui e îngrozită
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 mar. 2014, 14:33
Un norvegian în vârstă de 18 ani și-a tatuat o chitanță de la McDonald's pe antebraț, după ce a fost provocat de prietenii săi.
Citește și
- 14:01Horoscopul săptămânii 29 iunie - 5 iulie. O zodie dă lovitura, iar alta trebuie să fie atentă la deciziile luate
- 19:37Horoscopul dragostei pentru luna iulie. Iubiri care încep și adevăruri care nu mai pot fi ignorate
- 19:11Prințul George, apariție publică rară alături de mama sa, Kate Middleton: detaliul care a uimit pe toată lumea
- 18:54Tzancă Uraganu își vinde bolidul de fițe. Ce cere în schimbul Lamborghini-ului portocaliu
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























