Mia Khalifa a făcut ravagii la un meci din Premier League. Cum a apărut pe stadion

Mia Khalifa, la stadion
Mia Khalifa, la stadion Mia Khalifa, la stadion Mia Khalifa, la stadion

Mia Khalifa, fosta actriţă de filme pentru adulţi şi-a materializat pasiunea pentru fotbal. Starleta a dezvăluit că esta fana londonezilor de la West Ham şi, dacă până acum s-a postat doar pe reţelele de socializare în tricoul "Ciocănarilor", acum a trecut la nivelul următor.

Mia Khalifa a fost prezentă pe Olympic Stadium, la Londra, la meciul dintre West Ham şi Arsenal. Fosta starletă XXX a urmărit meciul de pe marginea terenului, în apropierea băncilor de rezerve. Imediat, pe reţelele sociale au început să curgă fotografii cu Mia pe stadion.

Mia Khalifa a pronosticat că echipa sa favorită va câștiga cu 3-2, iar la pauză, când scorul era 0-0, a spus că a fost cucerită de atmosfera de la meci. „Gata, m-am convertit! Sunt fana fotbalului", a spus Mia.

Mia Khalifa și a luat loc în tribună la meciul cu Arsenal de pe propriul teren, câștigat de „ciocănari" cu 1-0, grație golului lui Rice, din minutul 48.