Advertising
Advertising
Un tânăr din Piteşti a murit intoxicat cu fum
17 dec. 2009, 12:44
Actualizat: 17 dec. 2009, 12:43

Un tânăr din Piteşti a murit intoxicat cu fum
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Sursă: adevarul.ro
Bărbatul, în vârstă de 26 de ani, muncea în Domneşti, la o societate care fabrică sobe de teracotă.
Tânărul rămânea peste noapte la firma la care era angajat, ca să nu mai facă naveta pe timp de iarnă. El a fost găsit fără suflare, în dormitor, de către patronul său, scrie adevarul.ro.
Medicul de la ambulanţă l-a resuscitat zeci de minute, dar în zadar. Vasile Vuţă a făcut focul în sobă ca să încălzească încăperea, însă coşul era necurăţat.
Citește și:
- 14:51 - Zodiile inflluentata de luna Plină din această perioadă, începând cu data de 1 mai. Planul profesional se va reconfigura
- 13:34 - Ce riscuri ascund micii consumați în exces și combinați cu berea. Avertisment din partea specialiștilor
- 11:48 - Alimentul iubit de români care poate deveni periculos. Semnal de alarmă de la un medic epidemiolog
- 10:41 - Soluții naturale și la îndemâna oricui pentru gândacii de bucătărie. Vei scăpa de ei în numai câteva ore
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














