Advertising
Advertising
Crimă odioasă în Arad. Trei tineri, acuzaţi că au ucis şi tâlhărit un bătrân

Sursa foto: Arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat13 iul. 2022, 13:04
SursăLibertatea Zilei
O crimă odioasă a avut loc în județul Arad. Doi băieţi şi o fată, cu vârste cuprinse între 18 şi 20 de ani, sunt acuzaţi că au ucis în bătaie un bătrân, după ce acesta i-a surprins în timp ce încercau să-i jefuiască apartamentul.
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:41Laura Codruța Kovesi pierde procesul de la Atena. Instanța Supremă din Grecia a decis împotriva EPPO
- 16:34Negocieri la vârf: Ce premier acceptă UDMR într-un guvern minoritar
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























