Advertising
Advertising
Patronii stației GPL de la Crevedia au ajuns din nou în fața procurorilor - VIDEO

Patronii stației GPL de la Crevedia au ajuns din nou în fața procurorilor - VIDEO
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 oct. 2023, 10:47
Actualizat18 oct. 2023, 10:50
SursăRealitatea Plus
Patronii stației GPL din Crevedia au ajuns din nou în fața procurorilor de la Parchetul General. La ultima audiere, cei doi au recunoscut că se făceau ocazional operațiuni de transfer de GPL între cisterne.
Citește și
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























