Advertising
Advertising
Victor Ponta pregăteşte o revenire: şi-a invitat foştii miniştri la o întâlnire în Braşov

Victor Ponta pregăteşte o revenire: şi-a invitat foştii miniştri la o întâlnire în Braşov
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 feb. 2017, 10:53
Actualizat21 feb. 2017, 11:08
Victor Ponta pare că face tot mai mulţi paşi către PSD. Acesta i-a invitat pe cei care au fost ministri in guvernele pe care le-a condus la o intalnire in Brasov, la finalul lunii februarie, au declarat pentru HotNews.ro surse din PSD. Intalnirea ar urma sa aiba loc la un hotel.
Citește și
- 17:53Laura Vicol a depus o plângere penală pe numele lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”
- 17:24Ionuț Stroe contraatacă în războiul din PNL. Ce se ascunde sub calificativul de „puciști”, conform deputatului
- 17:19Românii cinstesc tricolorul într-un marș organizat de AUR la Târgu Mureș VIDEO
- 15:32Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























