Advertising
Advertising
Un fost ministru PSD îl amenință pe Bolojan cu MOȚIUNEA DE CENZURĂ: România trebuie să dezvolte echilibrat regiunile

Marius Budăi
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 aug. 2025, 08:42
Actualizat11 aug. 2025, 08:43
SursăRealitatea PLUS
Marius Budăi cere guvernului să nu taie banii destinați autostrăzilor! Fostul ministru al Muncii face un apel disperat către liderii țării și le cere să țină cont de nevoile românilor. Liderul PSD amenință guvernul Bolojan cu moțiunea de cenzură.
Citește și
- 09:37Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:30Ilie Bolojan ține cu dinții de guvernare: ce calcule se fac după Congresul PNL
- 09:20Crin Antonescu, atac duc la Bolojan: „Ni se livrează iluzia că e cel mai bun premier. Congresul a fost doar despre ruperea de PSD”
- 09:00Acuzații dure în PNL-ul lui Bolojan: liberalii din Brașov ar fi fost monitorizați, iar delegația nu a mai ajuns la Congres: „A fost poliție politică!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























