Advertising
Advertising
Ponta: Credeam că m-am înţeles cu Dragnea. Susţin Guvernul şi PSD, nu îl susţin pe el!

Ponta: Credeam că m-am înţeles cu Dragnea. Susţin Guvernul şi PSD, nu îl susţin pe el!
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 mar. 2017, 17:32
Actualizat16 mar. 2017, 15:18
Victor Ponta spune că îi este greu să înţeleagă de ce este atacat în continuare de către Liviu Dragnea şi a spus că este păcat „să bagi şopârle”, în calitate de preşedinte PSD.
Citește și
- 11:35Lia Olguța Vasilescu face radiografia guvernării lui Ilie Bolojan: inflație dublă, locuri de muncă pierdute și consum prăbușit
- 11:18Bogdan Ivan, fost ministru PSD: „România are nevoie urgent de un guvern. Sunt zeci de mii de oameni care își pierd locurile de muncă”
- 10:46Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 10:12Siegfried Mureșan îl atacă pe Sorin Grindeanu după consultările de la Cotroceni: „PNL nu va vota un guvern condus de PSD”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























