Advertising
Advertising
Dragnea, despre numirea şefului SIE: "Cum decide preşedintele. Sper să nu se ajungă la un blocaj"

Dragnea, despre numirea şefului SIE: "Cum decide preşedintele. Sper să nu se ajungă la un blocaj"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 mar. 2017, 16:21
Președintele Camerei Deputaților, Liviu Dragnea, a declarat, miercuri, că speră să nu se ajungă la un blocaj cu șeful statului în privința numirii directorului Serviciului de Informații Externe, subliniind că președintele Iohannis trebuie să inițieze o discuție pe această temă.
Citește și
- 14:49Organizaţiei de Femei a PSD și-a ales președinta cu un vot covârșitor: 443 dintre cele 447 de delegate
- 13:46Lia Olguța Vasilescu, atac dur la Ilie Bolojan: „A mințit de fiecare dată. Este clar că nu vrea să plece de la Palatul Victoria”
- 13:24Bogdan Ivan, despre accidentul în care era cu copilul de 3 ani în mașină: „Efectiv nu l-am văzut. Eu am fost de vină”
- 13:00Marius Budăi acuză PNL și USR că țin România blocată: „Guvernare fără guvernare și răspundere fără răspundere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























