Advertising
Advertising
Dăncilă a dispus eliberarea din funcție a trei vicepreședinți ANAF

Dăncilă a dispus eliberarea din funcție a trei vicepreședinți ANAF
Scris de Realitatea.NET Publicat: 30 mar. 2018, 21:55
Premierul Viorica Dăncilă a dispus eliberarea din funcţie a trei vicepreşedinţi, cu rang de subsecretar de stat, ai Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală (ANAF), Daniel Florin Anghel, Nicolae Pietrăreanu şi Daniel Mihai Tudor, deciziile fiind publicate vineri în Monitorul Oficial.
Citește și
- 15:47Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 14:59AUR propune majorarea plafonului pentru microîntreprinderi la 500.000 de euro pentru sprijinirea antreprenorilor români
- 14:56Mihai Fifor: „România are nevoie urgentă de un guvern funcțional”. Cine face parte din echipa de negociere a PSD
- 14:09Bolojan primește în partid trădători pe care îi numea extremiști: Senatorul lui Șoșoacă trece în PNL
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























