Sport· 1 min citire

Vin șase jucători la FCSB! Anunțul făcut de Gigi Becali

Vin șase jucători la FCSB! Anunțul făcut de Gigi Becali

Vin șase jucători la FCSB! Anunțul făcut de Gigi Becali

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 dec. 2018, 12:48

Patronul FCSB a anunțat lista de achiziții pentru această iarnă. Sunt nu mai puțin de șase fotbaliști despre care Gigi Becali spune că sunt aproape acontați.

FCSB anunță o campanie consistentă de transferuri. Gigi Becali a anunțat negocieri avansate cu șase jucători. Toți evoluează pe posturi din axul central: doi fundași, doi mijlocași și doi atacanți.

Vezi anunțul făcut de patronul FCSB pe realitateasportiva.net.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Sport