Advertising
Advertising
David Beckham: "FIFA a intrat în zodia schimbărilor majore"

David Beckham: "FIFA a intrat în zodia schimbărilor majore"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 iun. 2015, 13:57
Fostul căpitan al Angliei, David Beckham, a criticat FIFA pentru corupţia generalizată care a dus la demisia preşedintelui Joseph Blatter, la scurt timp după ce a fost reales pentru un al cincilea mandat în fruntea forului internaţional al fotbalului, pe 29 mai.
Citește și
- 16:12David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 15:45Echipa cu care ar putea semna Răzvan Lucescu. Românul s-ar putea întoarce în țara unde a mai antrenat
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 08:29Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























