Advertising
Advertising
ASA Tg.Mureș, Gaz Metan și Pandurii, sancționate cu 3 puncte pentru nerespectarea fair-play-ului

ASA Tg.Mureș, Gaz Metan și Pandurii, sancționate cu 3 puncte pentru nerespectarea fair-play-ului
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 dec. 2016, 18:29
Formaţiile ASA Târgu Mureș, Gaz Metan Mediaș și Pandurii Târgu Jiu au fost sancționate luni după-amiază de Comisia de primă instanță pentru acordarea licențelor din cadrul Federației Române de Fotbal cu deducerea a câte trei puncte din clasamentul Ligii I pentru nerespectarea fair-play-ului financiar.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























