Advertising
Advertising
Vanghelie, despre Horia Georgescu: Un om la belele se deşteaptă mai mult. Nu mai e prost

Vanghelie, despre Horia Georgescu: Un om la belele se deşteaptă mai mult. Nu mai e prost
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 feb. 2016, 16:12
Marian Vanghelie îşi reevaluează foştii colegi de celulă din arestul central la Poliţiei Capitalei. Acesta a precizat că s-a înţeles bine cu fostul şef ANI, Horia Georgescu, declarând despre acesta, că un om la belele se mai deşteaptă, e mai atent şi nu "mai e prost".
Citește și
- 12:30Un an de guvernare al Guvernului Bolojan, un an de dezastre pentru economia României
- 12:13Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 12:01Maia Sandu, acuze la adresa Moscovei: „Nu a respectat niciodată suveranitatea noastră. Doar în UE ne vom simți în siguranță”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























