Advertising
Advertising
Traian Băsescu, despre criza din Est: "România intră în război doar pentru un partener NATO"

Traian Băsescu, despre criza din Est: "România intră în război doar pentru un partener NATO"
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 apr. 2014, 15:11
Actualizat16 apr. 2014, 16:15
Preşedintele Traian Băsescu a vorbit, miercuri, într-un interviu acordat site-ului unimedia.info, despre criza din Ucraina.
Citește și
- 09:59Alin Tișe, atac dur la Bolojan: „O performanță rară: să fii și la putere, și în opoziție, în același timp”
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:07Încep negocieri cruciale pentru desemnarea unui nou premier. Nicușor Dan, așteptat să ia decizia
- 09:01Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























