Advertising
Advertising
Klaus Iohannis, discuţie cu Barack Obama, la summit-ul NATO

Klaus Iohannis, discuţie cu Barack Obama, la summit-ul NATO
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 iul. 2016, 19:29
Actualizat8 iul. 2016, 22:57
Președintele Klaus Iohannis a avut, vineri, alături de alți șefi de stat și de guvern, un scurt dialog cu omologul său american, Barack Obama, la începutul reuniunii Consiliului Nord-Atlantic de la Varșovia, scrie Agerpres.
Citește și
- 19:38Toni Neacșu: "Alegerile anticipate sunt posibile chiar și fără lege specială". Data posibilă: 22 noiembrie
- 17:24Ionuț Stroe contraatacă în războiul din PNL. Ce se ascunde sub calificativul de „puciști”, conform deputatului
- 17:19Românii cinstesc tricolorul într-un marș organizat de AUR la Târgu Mureș VIDEO
- 15:32Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























