Advertising
Advertising
Și-a dat demisia, dar poate veni la Guvern când are chef! Explicația halucinantă în cazul vicepremierului șpăgar Dragoș Anastasiu

Dragoș Anastasiu/ Inquam Photos/ Octav Ganea
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 iul. 2025, 13:23
Actualizat29 iul. 2025, 13:25
SursăRealitatea PLUS
Ies la iveală informații halucinante în cazul șpăgarului din Guvern. Fostul vicepremier care și-a dat demisia poate veni în continuare la Palatul Victoriei și să intre sau să plece când vrea el. Demisia sa încă nu a fost semnată și nu se știe încă cine blochează plecarea lui din Guvern, Nicușor Dan sau Ilie Bolojan. Mai mult, șocant este și faptul cum milionarul Anastasiu, cu probleme de corupție de mai bine de 8 ani, a obținut certificatul ORNISS chiar în ziua numirii sale la Cotroceni de către Bolojan.
Citește și
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
- 13:48Cristoiu acuză: anticipatele ar fi diversiunea lui Bolojan ca să rămână la putere „în vecii vecilor”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























