Advertising
Advertising
Rareş Bogdan: Eu nu candidez la absolut nimic. Încep deja să mă enerveze liberalii ăştia!

Rareş Bogdan: Eu nu candidez la absolut nimic. Încep deja să mă enerveze liberalii ăştia!
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 feb. 2016, 20:19
Actualizat2 feb. 2016, 20:26
Rareş Bogdan face noi precizări şi infirmă că ar urma să candideze din partea PNL. Acesta a negat pentru psnews.ro că ar figura în sondajele PNL şi a subliniat că nu va candida în acest an la absolut nimic.
Citește și
- 10:10Liderii PNL, USR, UDMR, întâlnire de ultimă oră pentru formarea viitorului guvern
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
- 09:23Dezastrul lăsat în urmă de Ilie Bolojan lovește direct în pensionari: banii promiși întârzie de ani de zile
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























