Advertising
Advertising
Prevenirea traficului de substanţe interzise în mediul şcolar - Lucian Bode: „2,8 tone de droguri au fost confiscate anul trecut"

Lucian Bode - ministrul Afacerilor Interne
Scris de Realitatea.NET Publicat: 30 aug. 2022, 11:24
Lucian Bode - ministrul Afacerilor Interne spune că o altă prioritate a autorităților la debutul anului școlar este reprezentată de prevenirea traficului de substanţe interzise în mediul educațional.
Citește și
- 09:06Ilie Bolojan, despre legea salarizării: „Comisia Europeană nu a respins propunerea, ci au pus nişte semne de întrebare şi nişte clarificări”
- 08:27Val de proteste în România. Bugetarii, patronatele și fermierii se pregătesc să iasă în stradă împotriva măsurilor Guvernului
- 07:43Legea audiovizualului, între protejarea pluralismului și riscul cenzurii administrative - analiză de Daniel Udrescu
- 07:35Miting pentru susținerea lui Dominic Friz, cu personaje controversate printre participanți - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























