Advertising
Advertising
Ponta îi răspunde lui Klemm, după ce n-a fost la Deveselu: "Wow, ce frumoasă e diplomaţia.."
Ponta îi răspunde lui Klemm, după ce n-a fost la Deveselu: "Wow, ce frumoasă e diplomaţia.."
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 mai 2016, 16:18
Victor Ponta reacţionează pe internet, după ce ambasadorul american a explicat că nu l-a invitat la inaugurarea scutului antirachetă pentru că a fost un număr limitat de locuri. "Wow! Ce frumoasă e diplomația, poți să spui chiar orice și nu se supără nimeni", scrie fostul premier, care pune şi o fotografie cu locuri goale, de la Deveselu. Victor Ponta continuă: "Proști suntem toți cei care am crezut că fapta noastră bună va rămâne nepedepsită!"
Citește și
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 21:33Europarlamentarul AUR Gheorghe Piperea, atac devastator la adresa lui Siegfried Mureșan: „Este principalul slugarnic al Ursulei von der Leyen, un vătaf!”
- 21:19Lia Olguța Vasilescu, ironii la adresa USR: „Nu pleacă de la putere nici dacă dau cu apă fiartă!”
- 21:13Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























