Advertising
Advertising
Ministrul Economiei: DNA are un efect pervers asupra funcţionarilor din ministere

Ministrul Economiei: DNA are un efect pervers asupra funcţionarilor din ministere
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 feb. 2016, 23:31
Actualizat3 feb. 2016, 00:31
Costin Borc, ministrul Economiei, a declarat la Realitatea TV, că anchetele DNA au şi un efect pervers asupra funcţionarilor din ministere, spunând că spre exemplu, dacă ar veni cineva de la firma Schweighofer, la ministerul Mediului pentru a cere un aviz, niciun funcţionar nu ar semna avizul respectiv, întrucât i-ar fi frică să nu îl ia DNA.
Citește și
- 10:10Liderii PNL, USR, UDMR, întâlnire de ultimă oră pentru formarea viitorului guvern
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
- 09:23Dezastrul lăsat în urmă de Ilie Bolojan lovește direct în pensionari: banii promiși întârzie de ani de zile
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























