Advertising
Advertising
Liviu Dragnea nu mai bea vin cu Gabriel Oprea: "N-a mai fost cazul. N-a fost o întâlnire privată"

Liviu Dragnea nu mai bea vin cu Gabriel Oprea: "N-a mai fost cazul. N-a fost o întâlnire privată"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 nov. 2015, 16:37
Din ceea ce a însemnat marea coaliție PSD-UNPR-ALDE a rămas doar o colaborare parlamentară! Este unul dintre subiectele dezbătute de Liviu Dragnea în cadrul unei emisiuni televizate. Acesta a mărturisit că mai ține legătura cu Gabriel Oprea, dar ca s-au dus vremurile când se întâlneau la un pahar de vin. Liderul PSD a vorbit și despre Guvernul condus de Dacian Cioloș.
Citește și
- 18:01 Mesajul omului lui Bolojan după lovitura primită la Cotroceni: ”PSD nu va respecta nimic”
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 17:44Rareș Bogdan, atac dur la adresa lui Ilie Bolojan: ”E ipocrit. Votează cu PSD, dar a blocat un liberal”
- 17:12Votanții USR, singurii care au avut venituri mai mari în ultimul an
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























