Advertising
Advertising
Liviu Dragnea și Mihai Tudose, în ședință, înainte de vot. Premierul: Nu am vorbit cu președintele

Liviu Dragnea și Mihai Tudose, în ședință, înainte de vot. Premierul: Nu am vorbit cu președintele
Scris deRealitatea.NET
Publicat17 oct. 2017, 12:52
Actualizat17 oct. 2017, 13:15
Preşedintele PSD Liviu Dragnea şi premierul Mihai Tudose s-au întâlnit, marţi dimineaţa, înainte de votul pe cererea DNA de încuviinţare a urmăririi penale în cazul Rovanei Plumb în dosarul "Insula Belina" şi înainte de şedinţa CSAT de la Cotroceni, unde participă şi premierul. După votul, premierul a ieșit din plen și a spus că nu a vorbit cu președintele espre nominalizările de miniștri, dar o va face la Cotroceni, unde va merge la ședința CSAT.
Citește și
- 20:37Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 20:07 Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 19:26Fritz insistă cu guvern minoritar PNL-USR-UDMR. ”Modernizarea României nu poate fi amânată încă o generație”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























