Advertising
Advertising
Liderii PSD se retrag în Deltă, pentru şedinţă

Liderii PSD se retrag în Deltă, pentru şedinţă
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 mar. 2017, 10:16
Social-democraţii se retrag în Deltă, la mijlocul săptămânii. Iniţiativa le-a aparţinut senatorilor PSD, care au cerut să fie prezenţi premierul Sorin Grindeanu şi mai mulţi parlamentari.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























