Advertising
Advertising
Laura Codruţa Kovesi, la Ministerul Justiţiei: Nu îmi dau demisia, nu intenţionez să îmi dau demisia

Laura Codruţa Kovesi, la Ministerul Justiţiei: Nu îmi dau demisia, nu intenţionez să îmi dau demisia
Scris deRealitatea.NET
Publicat27 mar. 2017, 17:10
Actualizat27 mar. 2017, 20:10
Şefa DNA, Laura Codruţa Kovesi, a mers, luni, la sediul Ministerului Justiţiei unde a avut o discuţie cu Tudorel Toader. Aceasta a plecat de la Ministerul Justiţiei după aproximativ o oră şi a spus: "Nu îmi dau demisia, nu intenţionez să îmi dau demisia. A fost o discuţie doar despre activitatea DNA".
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























