Advertising
Advertising
Klaus Iohannis, mesaj pentru regele Mihai. Ce i-a transmis

Klaus Iohannis, mesaj pentru regele Mihai. Ce i-a transmis
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 oct. 2016, 15:16
Președintele Klaus Iohannis i-a transmis, marți, un mesaj de felicitare Regelui Mihai I, în care afirmă că acesta va fi mereu un simbol pentru români și își exprimă speranța că Familia Regală va rămâne și pe viitor un reper de identitate pentru poporul român.
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























